KARİYER

YENİ PROJELERDE BİRLİKTE YOL ALMAK İÇİN

KARİYER FIRSATI


Yapı sektörünün önemli kariyer fırsatlarından biri de endüstriyel tesis projelerini kariyer basamaklarında yol taşı olarak değerlendirebilmektir. Aynı vizyon ve hedeflerle bir arada yol almak istediğimiz heyacan verici projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yolda birlikte güç kazanmak dileğiyle. CV databankımızda yer almak için aşağıdaki formu doldurup gönderebilirsiniz.


İŞ & YÖNETİM ANLAYIŞI

Saygı ve güven odaklı.Açık, şeffaf, güvene dayalı bir çalışma ortamının; müşteri beklentilerini ve memnuniyetini gerçekleştirme noktasında, sürece kattığı değerin bilincindeyiz. Mevzuata uygun ve yasal sorumluluklarını yerine getirme konusunda özenli ve ilkeli yaklaşımımızı, tüm iş çevresine(müşteri, çalışma arkadaşı, paydaşlar, iş verenine) karşı sorumluluk duygusuyla destekleyecek bir çalışma ve yönetim anlayışını benimsiyoruz.

GELİŞİM VE KARİYER FIRSATLARI

Kariyer yolundaki her basamak bir sonraki içindir.Kariyer yolculuğuna başladığınız ilk andan itibaren her deneyiminiz kariyer basamaklarında bir sonraki için en güvenli zemindir. Sağlam atılmış her adım güçlü bir kariyerin de temelidir. İnşa ettiğimiz yapılar yeni fırsatlar yaratacak en güçlü referanslarımızdır. Her müşteri ve her proje bu deneyimi sizlerle paylaştığımız fırsatlardır. Çabalarımız bu nedenle çok yönlüdür.

ULUSAL VE KÜRESEL ÇALIŞMA

Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez.Ankara merkezli olarak başlayan iş yaşamımızda onurla ve gururla hayata geçirdiğimiz her proje yeni deneyimler ve yeni fırsatları yakalama noktasında yeni motivasyonlar sağlamakta ve yeni vizyonlar oluşturmaktadır. Bu doğrultuda hem ulusal hem de küresel çapta deneyimlerimi katma değerli projeler olarak hayata geçirmek ve bo konuda bilinir olmak en önemli misyonumuzdur.
İLETİŞİM


  • Mustafa Kemal Mah. 2140 Sokak
    No: 2/1 Çankaya, Ankara, TÜRKİYE
  • (+90) 312 219 53 41
  • (+90) 0312 219 53 40
  • (+90) 530 611 15 75
  • info@3mak.com.tr
  • www.3mak.com.tr
  • Pzt - Cts: 9:00 - 18:00

GÖNDER


Adınız

Soyadınız


İlçe

İl

Adres

Posta Kodu


Telefon

Eposta


Hakkınızda


Congratulations. Your inquiry has been sent successfully
Error, please retry. Your inquiry has not been sent